Lietuvos Respublikos teisėjų asociacijos narius kviečiame į Visuotinį LRTA narių susirinkimą


Mieli kolegos, primename, kad visi Lietuvos Respublikos teisėjų asociacijos nariai yra kviečiami į 2024 m. birželio 7 d. Visuotinį LRTA narių susirinkimą.

Patiksliname, kad renginys prasidės nuo 10.30 – 11. 00 val. dalyvių registracijos ir pasitikimo kavos Kauno Žalgirio arenoje adresu Karaliaus Mindaugo prospektas 50, Kaunas, ir vyks iki 16.45 val.

Susirinkimo pradžioje Regionų administracinio teismo Šiaulių rūmų teisėjas Žanas Kubeckas ir Kauno apygardos teismo pirmininkas Marius Bartninkas pristatys pranešimą aktualiais teisėjų atlyginimų ir socialinių garantijų (pensijų) klausimais. Po LRTA pirmininko ir revizijos komisijos ataskaitų, balsavimo dėl tam tikrų asociacijos įstatų straipsnių bei naujos LRTA valdybos narių yra numatyti pietus ir kultūrinė programa – dainininko Deivido Basčio koncertas.

Informacija atvykimui: mūsų renginio Kauno Žalgirio arenoje įėjimo Nr. 10, automobilių parkavimui yra numatyta iki 40 vietų. Važiuojantiems su savo transportu, prašome iki 2024 m. gegužės 31 d. pateikti savo automobilių numerius renginio organizatoriui Vaidui Vasiliauskui el.paštu vaidas.vasiliauskas@kat.lt. Paaiškiname, kad nurodytus duomenis reikės suvesti, kad būtume įleisti į automobilių stovėjimo vietą. Pranešame, kad Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių  ir Panevėžio apygardos organizuoja bendrą transportą, galite kontaktuoti dėl važiavimo su savo apygardų atstovais.

Registracija į renginį pratęsiama iki 2024 m. gegužės 24 d. Prašome atvykstančius narius registruotis nurodant savo vardą, pavardę, teismą ir elektroninį paštą pagal nuorodą:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd8pWX2lav-bn-dm9-SZcWx3tAvb3P2OQCGt6ozLGpZAWiggg/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Iki greito susitikimo!