Kviečiame teisėjus dalyvauti tarptautiniame Vilniaus bėgimo maratone

Lietuvos Respublikos teisėjų asociacija (toliau – LRTA) tradiciškai kviečia teisėjus pasitinkant rudenį sudalyvauti sporto šventėje – bėgti tarptautiniame Vilniaus maratone.

Dalyvavimas Vilniaus maratone – tai ne tik iššūkis kiekvienam asmeniškai, bet ir puiki galimybė dar labiau sustiprėti teisėjų bendruomenei, išbandyti jėgas drauge, geriau pažinti vieniems kitus, pasisemti adrenalino ir pasitikėjimo savimi bei padrąsinti kitus. Dalyvavimas bėgime stiprina teismų įvaizdį ir skatina teisėjus gyventi sveikiau.

Kviečiame teisėjus – bėgimo mylėtojus, į tarptautinį Rimi maratoną Vilniaus gatvėmis 2024 m. rugsėjo 8 d. Rinkitės maratono 42,195 km, pusės maratono 21,098 km, 10 km ar 5 km distancijas. LRTA padengs asociacijos narių maratono dalyvio mokestį.

Prašytume iki 2024 m rugpjūčio 26 d. maratone ketinančius dalyvauti teisėjus apie tai pranešti asociacijos valdybos nariui Aivarui Naujaliui el. paštu: aivaras.naujalis@teismas.lt, kontaktinis telefonas +37063699842. Dalyvių registracijai būtini dalyvių duomenys, todėl nurodykite savo vardą ir pavardę, gimimo metus ir kontaktinį telefono numerį.

Daugiau informacijos apie maratoną–  www.vilniausmaratonas.lt